۱-چه شد که به دنیای وبلاگ ها آمدی؟از قدیما دوست داشتم یه وبلاگ بزنم اما نمیدانستم چه طور‌‌.پس از سال ها خواستم یه وبلاگ رو دنبال کنم.بعدش با هر زحمتی شد دنبالش کردم و وارد شدم.

۲-هدفت از نوشتن وبلاگ چه بوده و هست؟دربارهی زندگی،روزمرگی،نوشتن و کتاب.

۳-به نظرت چرا باید وبلاگ نوشت؟برای یاد دادن و استفاده از تجربیات دیگران،به علاوه به دور از هیاهوی فضای مجازیه.

۴-به نظرت یه وبلاگ ایده ال چه مشخصاتی باید داشته باشه؟اصلا باید مشخصاتی داشته باشه؟محتوای خوبی بزاره.مثل آموزش،طنز،داستان،خاطره و.

۵-وبلاگ هایی که بوی کتاب بدهند،حرف های درست بزنند.

۶-نظرت راجبه سرویس دهی وبلاگ ها چیه؟وبرای بهتر شدنشان چه پیشنهاد های داری؟خوبه به نظرم.فقط این صندوق بیان درستشه خوبه.

۷.نظرت راجب محیط وبلاگ نویسی افراد چیه؟و برای بهتر شدنشان چه پیشنهاد هایی داری؟خوبه،بد نیست.فقط زیادی غره نشه خوبه.

.۸-ویژگی دیگه ایاز بلاگرای دیگه سراغ داری که بخوای اونو داشته باشی؟نه.گمان نکنم.

۹-چند تا از لبخند هایی که در بلاگ و سرویس های دیگه دارین که با ما درمیان بگذارید؟زیاد هست.مثلا خوب بد جلفه فاطمه الف،یا نذری:).یا مشاعره های الکی شاد.

۱۰-بدون تعارف ترین حرفتان با وبلاگ نویس ها چیه؟چیزی که هست بخواین بگین ما نپرسیده باشیم؟خیلی خوبین شما.سربازتانمفقط تو ذوق کسی نزنیم.خیلی عادت بدیه.لطفا کسی رو پشیمان نکنید.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها